Meist

ESTudiar

ESTudiar on Eestis asuv veebipõhine Hispaania keele kool, kus õpivad erinevatest rahvustest õpilased. Hoolimata sellest, et kool on alles noor, on õpetajatel laialdane kogemus Hispaania keele võõrkeelena kui ka osana International Baccalaureate õppekavas õpetamisest. Lisaks pakume ka vandetõlke teenust Inglise ja Hispaania keele vahel, Hispaania kultuuri kursuseid, ning spetsiifilise otstarbega Hispaania keele õpet.

Rafael Salieto

Ma olen Hispaania keele õpetaja ja vandetõlk pärit San Fernandost (Cádiz, España). Mul on üle 10 aasta Hispaania keele võõrkeelena õpetamise kogemust ja ma olen töötanud keeltekoolides ja ülikoolides viies erinevas riigis: Hispaania, Ameerika Ühendriigid, Uzbekistan, Venemaa ja Eesti. Alates 2016.ndast aastat on Eesti minu uus kodu.

Olles kirglik seikleja, kes on reisinud rohkem kui 50 riiki, mõistan ma hästi, kui tähtis on olla võimeline ennast väljendama erinevates kohtades kuhu sa satud. Tänu sellele saad sa Maailma kogeda ilma piirideta, mis Hispaania keelt kõneleva maailma puhul hõlmab 500 mln emakeele kõnelejat!